Tudengile

Sageli kasutavad tulevased arstid peale viiendat kursust võimalust sooritada oma suvepraktika Soomes. Ka sina oled oodatud praktikat tegema Soome, kus lisaks kogemustepagasile saad kindlasti juurde eneseusaldust, küllap pole vähetähtis ka kaasnev korralik töötasu. Sügisest on sul võimalik hakata tegema nädalavahetusvalveid ja kevadest ka 6. kursuse praktikat sisehaiguste, peremeditsiini ja erakorralise meditsiini alal.

Attendos saab iga värskelt diplomi saanud arst alustada oma tööalast karjääri lihtsalt ja probleemivabalt. Peale ülikooli lõpetamist soovitame sul alustuseks töötada mõnda aega üldarstina, et koolis õpitud teoreetilised teadmised tugevalt praktikas kinnistada, Soome tervisekeskused ja haiglad on selleks ideaalne võimalus. Hiljem võimaldavad tugevad üldteadmised jätkata sul spetsialiseerumist mõnes Soome ülikoolis, Eestis või mujal maailmas.

Võõrsil töötamine rikastab kindlasti maailmapilti ja annab suuri eeliseid tulevikuks, lähedal asuv hästi arenenud naaberriik on hüppelauaks sobivaim paik.

Töö asukoha ja muu sellega seonduva saad Attendos töötades vabalt ise otsustada. Me pakume sulle igakülgset tuge tööle asumise korraldamiseks, õpetame selgeks soome keele ja hangime elamispinna. Ootame sind juba varakult meie soome keele kursustele, et saaksid tööle asudes end kindlana tunda.

Põhiväärtused

Kompetents Tunnustame oma klientide muutuvaid vajadusi ja kohandame end nendega. Kindlustame õige töökoha õige töötajaga.

Pühendumine Näeme probleemide asemel lahendusi. Täidame oma lubadused.

Hoolimine Aitame inimestel aidata iseennast.
Hindame oma kliente, patsiente ja töökaaslasi isiksustena ja kohtleme neid austuse ja empaatiaga.

Kvaliteet

Rahulolevad patsiendid ja hooldekodude elanikud räägivad, et teeme oma tööd hästi. Kõrge kvaliteedi tagamine nõuab siiski süstemaatilist arengut. Järgime alati tervishoiusektori uusi, innovaatilisi teadussaavutusi ja rakendame neid praktikas kvaliteedi tõstmise eesmärgil.